Čarteriai ir laivų nuoma

Tam, kad pasimėgautum plaukiojimo ar buriavimo malonumu nebūtina turėti laivo – mes pasirūpinsime jo nuoma su kapitonu arba be jo. Šiuo metu galime pasiūlyti net kelių tipų laivų nuomą Lietuvoje, Graikijoje ir Ispanijoje romantiškiems pasiplaukiojimams, šeimos pramogoms, vakarėliams, bernvakariams ar mergvakariams, kolektyvams ar pavieniams asmenims. 

Lietuvoje vienos populiariausių krypčių pasiplaukiojimams – Kuršių marios bei Nemunas. Nesvarbu, ar planuojate visos dienos plaukimą jachta ar trumpą keleto valandų ekskursiją kateriu – mes pasirūpinsime, kad iš šios patirties pasiimtume viską, kas geriausio. Mūsų siūlomos paslaugos – ne kartą išbandytos, patikrintos ir pamėgtos mūsų pačių bei mūsų partnerių.

Esame vieni iš nedaugelio, kurie rūpinasi laivų nuoma bei nedidelių kruizų organizavimu mūsų šalies svečiams užsienio šalyse. Patikimų partnerių dėka galime Jums pasiūlyti aukštą aptarnavimo kokybę bei puikius įspūdžius įvairaus amžiaus bei dydžio žmonių grupėms.

CAPITAL Marine ekspertai pasirūpins Jūsų saugiomis ir įsimintinomis kelionėmis įvairaus tipo buriniais bei motoriniais laivais.