Teoriniai ir praktiniai laivavedžių mokymai

Laivavedyba – ir menas, ir mokslas. Padedame visiems, kurie nori įgyti žinių bei praktinių laivo valdymo įgūdžių greitai, kokybiškai ir iš aukšta kompetenciją turinčių specialistų.

Dalį plaukiojimo malonumo, be abejonės, sudaro galimybė pačiam valdyti laivą. Tam, kad ne tik žinotumėte, bet ir mokėtumėte tai daryti, kartu su partneriais organizuojame laivavedžių kursus bei kitus mokymus. Jie ne tik suteiks galimybę plaukioti, tačiau ir padės geriau suprasti laivybą ir jos tradicijas, žinoti visas saugaus elgesio laive taisykles, padės pasiruošti nenumatytoms, ekstremalioms situacijoms ir suteiks daugiau žinių apie patį laivą bei jo priežiūrą.

Būdami ilgamečiais buriuotojais matėme ne vienus mokymus ir daugybę mokytojų. Savo klientams atrinkome pačius naudingiausius – kad kiekviena minutė laive būtų naudinga, o brangus laikas – sutaupytas. Mūsų prioritetas – koncentruotos, kokybiškos, pritaikomos žinios bei daug praktinės patirties su patyrusiais laivų vedliais. 

Mes pasirūpinsime, kad plaukiojimas taptų saugiu ir naujus potyrius keliančiu užsiėmimu, o kelionė aplink pasaulį – įmanoma. 

Registracijos forma